ביטוח מבנה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ביטוח מבנה

  ביטוח מבנה

   

  ביטוח מבנה דירה מכסה נגד נזקים הנגרמים למבנה ולצמודי המבנה: קירות, רצפה, תקרה, גג, דלתות, חלונות, מרפסות, מחסן, צנרת, מתקני הסקה, מערכות סולאריות, מתקני טלפון וחשמל, ועוד. הביטוח מכסה מפני מגוון סיכונים, ויכסה את עלויות התיקון או עלות החלפתו של הרכוש הניזוק, במידה ואינו ניתן לתיקון. עיקרי הביטוח:
  • אש, ברק, רעם
  • התפוצצות או התלקחות
  • פריצה, גניבה, שוד או ניסיון לבצעם
  • נזקי צנרת, מים ואינסטלציה
  • שיטפון או הצפה ממקור מים חיצוני


  לחץ לתנאי הפוליסות המלאות  


  ביטוח ערך קרקע

  ביטוח הדירה שאנו רוכשים מכסה אותנו כנגד נזקים שנגרמו למבנה ו/או התכולה, בכפוף לכיסוי שרכשנו ובכפוף לסכומי הביטוח שנקבעו במעמדת רכישת הביטוח.
  ביטוח מבנה סטנדרטי מכסה את עלות הקמת המבנה מחדש, אולם אינו מכסה את ערך הקרקע שנשאר בבעלות בעל הנכס. כאשר מדובר בבית פרטי המקרה הוא פשוט, שכן בעל הנכס הינו אדון לעצמו. כאשר מדובר בבית משותף, אנו כבר לא אדונים לעצמנו, שכן אנו חולקים את הקרקע עם דיירים נוספים, ועל כן חשופים לפגיעה כלכלית מהותית.
  ניקח לדוגמא מקרה קיצון שבו רעידת אדמה הסבה נזקים כבדים לבניין מגורים עד כדי הריסתו וצורך בהקמתו מחדש. במצב בו לא כל דירות הבניין היו מבוטחות, סביר כי לאותם דיירים שלא ביטחו את דירתם לא תהיה האפשרות הכלכלית במימון עלויות הקמת מבנה הבניין מחדש.
  כיסוי ערך קרקע יעניק לדיירים שכן ביטחו את דירתם וקנו כיסוי זה, בשווי היחסי של הקרקע עליה משתרעת דירתו. הווה אומר, המבוטח יזכה לקבל את ההפרש המתקבל מהפחתת סכום ביטוח מבנה הדירה משווי השוק שלה. במילים אחרות, המבוטח מקבל אופציה למימון דירה חלופית בשווי שוק דומה לשווי דירתו שניזוקה.
  * במסגרת כיסוי ביטוחי זה, לאחר קבלת הפיצוי המבוטח מעביר לחברת הביטוח את זכויותיו בקרקע.
  (התנאים המלאים מפורטים בפוליסה - לחץ לתנאי הפוליסות המלאות )

   חודש מתנה למצטרפים לביטוח דירה 


   לחץ לקבלת הצעת מחיר

  ביטוח דירה
  דלג על ביטוח דירה
  קבל הצעת מחיר
  דלג על קבל הצעת מחיר

  לקבלת הצעת מחיר

  checked
  עבור לתוכן העמוד