עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

ביטוח מקיף מצומצם

ביטוח מקיף מצומצם הינו ביטוח המכסה אותך כנגד גניבה, שריפה וביטוח צד ג' (ללא תאונה עצמית, כפי שקיים בביטוח מקיף מלא).
תעריפי ביטוח- תעריפי ביטוח מקיף נקבעים על פי שווי האופנוע וגיל הנהג העיקרי.
מיגונים נדרשים- אלו נקבעים על פי סוג האופנוע ושוויו.
השתתפות עצמית- השתתפות עצמית הוא סכום שעליך, כמבוטח, לשאת כסכום ראשוני בעת הנזק. סכום זה מופחת משווי הנזק שנגרם לך. השתתפות עצמית נקבעת לפי שווי האופנוע וגיל הנהג העיקרי.
סכום הפיצוי- במקרה של גניבה, הפיצוי יהיה לפי ערך אופנוע טרום הנזק. במקרה של צד ג', סכום הפיצוי יקבע לפי שיעור הנזק שנגרם לצד ג', אך לא יעלה על גבול האחריות שנקבע בפוליסה.
אפשרויות תשלום-  ניתן לשלם באמצעות כ"א עד 4 תשלומים ללא ריבית, או עד עשרה תשלומים כולל דמי אשראי. כחלק מהסטנדרט הגבוה שמציבה הסוכנות, וכחלק מהמאמץ שלנו להעניק ללקוחותינו את מיטב התנאים, אצלנו תוכל להתחיל לשלם עבור הביטוח חודש אחרי שהוא כבר בתוקף.
לווי משפטי – חינם בכל תביעה. במידה ותאלץ לפנות לערכאות אזרחיות, תקבל לווי צמוד לכל אורך הדרך לפי הצורך.

כיסויים מומלצים נוספים:
שרותי גרירה-
שרותי דרך וגרירה ע"י חברת זברה שירותי דרך ניתנים לרכישה בנפרד, וכוללים: גרירה מכל מקום בארץ, 24 שעות ביממה (למעט יום כיפור), וללא השתתפות עצמית!
• שירותי גרירה אופנועים / קטנועים עד 250 סמ"ק  - עלות מנוי שנתי 180 ₪.
• שירותי גרירה אופנועים / קטנועים מעל 250 סמ"ק
 – עלות מנוי שנתי 240 ₪.


• לחץ לכתב שירות שירותי דרך גרירה

*המחירים תקפים לאופנועים עד 10 שנים משנת הייצור וכפופים לאישור חברת הגרירה.

 

ביטוח תאונות אישיות-
אנו באודי דגן, מאמינים כי אחד מתפקידיו החשובים של סוכן ביטוח הוא להעמיד לרשות מבוטחיו מערך ביטוחי היקפי ביותר.
ביטוח תאונות אישיות הינו חלק מסל המוצרים המותאמים אישית לציבור רוכבי אופנועים / קטנועים. הביטוח נועד להגן עלייך בפני קשיים כלכליים העלולים להיווצר כתוצאה מתאונה, תוך מתן עזרה כלכלית המקלה בתהליך ההחלמה.
ביטוח תאונות אישיות מעניק לך סכומי כסף גבוהים וידועים מראש, בהתאם לסוג הפציעה ולרמת הכיסוי. הפיצוי משולם במישרין אלייך, עם אפשרות להשתמש בפיצוי לכל מטרה שתרצה. הפיצוי משולם בנוסף, וללא קשר לתשלומי ביטוח אחרים. אחד מיתרונותיו הנוספים הבולטים הוא כי תביעת ביטוח תאונות אישיות אינה מנוהלת ע"י עורך דין, אלא אנו בסוכנות ננהל את התביעה מול חברת ביטוח על סמך אישורים רפואיים בלבד.

* הערה: המידע מוצג באופן כללי בלבד, והנוסח המחייב את החברה הוא הנוסח המופיע בפוליסה ו/או בכתבי הכיסוי של הפוליסה ו/או בכתבי השירות הנספחים לפוליסה.

ביטוח אופנוע
דלג על ביטוח אופנוע
קבל הצעת מחיר
דלג על קבל הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר

checked
עבור לתוכן העמוד